Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pandemický babyboom! 5 slavných maminek, které jsou šťastné i v zoufalé době

Pandemický babyboom! 5 slavných maminek, které jsou šťastné i v zoufalé době
Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
koronavirus v česku
Pandemie koronaviru všem nám obrátila životy vzhůru nohama a pěkně je zkomplikovala. Jestli se v této nelehké době něčemu daří, tak je to jednoznačně plození dětí. Oblíbená herečka Veronika Arichteva (34) nedávno přivedla na svět syna Luka Christa, Robinsonka Kateřina Šuriaková malého Františka a Vendula Pizingerová (48) Pepíčka. Ještě v očekávání jsou Robinsonka Martina Helis nebo moderátorka Zorka Hejdová (30).

V poslední době se v českém šoubyznyse roztrhl pytel s plozením dětí. Známé české osobnosti se patrně rozhodly, že pandemii koronaviru využijí k rozšíření rodiny a zprávy o těhotenství či příchodu miminek na svět chodí jedna za druhou.

V polovině října porodila Vendula Pizingerová (48), které se narodil rozkošný syn Pepíček. Vendula po císařském řezu zůstala pár dní v porodnici, ale fanoušky nezapomínala pravidelně informovat o tom, jak se jim zrovna daří.

Vendule se podařilo otěhotnět těsně před padesátkou a její sledující se s ní neskutečně těší. "Vendulo, nic si nedělejte z komentářů plných nepochopení. Mít dítě je dar," píše jedna z komentujících.

Na začátku srpna porodila i bývalá účastnice reality show Robinsonův ostrov Kateřina Šuriaková "Je to František, po tátovi a dědečkovi. Je to anděl," řekla eXtra.cz krátce po porodu.

Pohledná blondýnka měla nejdříve z porodu menší obavy, ale poté se nechala slyšet, že nejhorší byly poslední kontrakce, ale celkově to bylo vlastně v pohodě. "Porod byl vlastně v pohodě. Celý ten den i průběh. Co byl opravdu masakr, byly poslední kontrakce. Ale zvládli jsme to oba a František je na světě. Je to nepopsatelný pocit," dodala v rozhovoru.

Porod má za sebou už také oblíbená herečka a bavička z tria 3v1 Veronika Arichteva. "Luka Christo Arichtev 29. 9. 2020, 4100 g a 51 cenťásků. Dvě nohy, dvě ruce, pinďour a boží nos! Biser Arichtev – Děkuju Ti za něj! I za těch 15 hodin mačkání rukou," napsala na Instagramu dojatá Veronika.

Veronika si z těhotenství velkou hlavu nedělala a vše brala s humorem. Prakticky na poslední chvíli dodělávali s manželem pro malého pokojíček, ale naštěstí všechno stihli.

"Pokojíček je už celý hotový. Manžel si pořádně máknul. Měl čtyři dny dovolené a za dva dny byl pokojíček komplet připravený. Manžel vymaloval a já jsem vše dodekorovala," řekla Veronika koncem srpna redakci eXtra.cz.

Zato Robinsonka Martina Helis má před sebou ještě pár měsíců, než přivede na svět potomka. V rozhovoru se ale svěřila, že se díky těhotenství cítí mnohem více žensky.

"Jako těhotná si připadám nějak víc žensky. Asi to bude hlavně tím bujným dekoltem." V očekávání je také půvabná moderátorka Zorka Hejdová, která své těhotenství prostřednictvím sociálních sítích odhalila před pár dny.

Související články

Další články