Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Pančochová udělala na Facebooku další krok ke coming outu! Místo depky nahá dívčí těla spojená v jedno!

Pančochová pomalu, ale jistě připravuje veřejnost na svůj coming out,
alespoň to tak vypadá.
Zdroj: Facebook, profimedia.cz, koláž: Žaneta Langerová
+ Dalších 5 fotografií

Snowboardistka Šárka Pančochová (23) udělala další výrazný krok k předpokládanému coming outu, ke kterému zjevně směřuje i přes svou stydlivost a nedůvěru v média a odsudky nespravedlivého světa, které převzala od svého ředitele, ikony českého snowboardingu a světového rekordmana v paranoii z rozhodčích Martina Černíka.

Na svém facebookovém profilu, kde se na momentkách z jejích cest a života v zahraničí vyskytují na fotografiích chlapci a dívky v poměru 1:20, zveřejnila fotografii sebe a dvou dalších dívek takřka v rouše Evině, kterak ruku v ruce hledí vstříc světu, kde nikdo neřeší, že to dělají i holky s holkama.

„V Chorvatsku jsem nebyla už od 12. Teď je čas vzít kámoše na výlet po Evropě…,“ napsala pod nudistickou queer momentku, na které není po kámoších ani stopa, zato nahými dívčími těly a dotyky se jen hemží. Reakce přátel a fanynek na sebe nenechala dlouho čekat: „Tak schválně, co za diskuzi tu propukne … při pohledu na fotku si myslím, že bude bouřlivá, a tuším, čeho se bude týkat,“ napsal pod momentku odborník na public relations a šéfredaktor dívčího webu Lukáš, který zjevně ví to, co se ostatní zatím odvažují vyslovit jen šeptem.

Pančochovou, do jejíž sexuality nikomu nic není a klidně může být na kluky, zjevně nakopl olympijský „incident“ při chatu na iDnes, v rámci kterého se na ostrý web dostal omylem důkaz, že Pančochová, která pochází z konzervativní slovácké rodiny, odmítla v redakčním systému odpovědět na otázku „Seš lesba?“, což následně komentovala bulvární a v návaznosti na ně i seriózní média.

Snowboardistka aktuálně pokračuje v letním tripu po Evropě a vzhledem k jejímu sexy dívčímu doprovodu se možná můžeme těšit na další podobná příjemná překvapení a možná definitivní vyjasnění toho, jak to vlastně s tou sexualitou má.

Související články

Další články