Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pan účetní Fantozzi a jeho povedená rodinka: Takhle vypadají více než 30 let od natočení filmu!

Pan Fantozzi tehdy a nyní.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Film Maléry pana účetního se natočil v roce 1980 a ze snímku se ihned stal naprostý hit! Dotáčeny byly několik let další díly a hlavním představitelům přinesl velkou popularitu. Jak jsou na tom hlavní postavy z filmu o smolném účetním dnes?

V hlavní roli se objevil Paolo Villaggio, kterému je dnes 83 let. Na červený koberec už přijel na vozíku, ale i tak měl sílu rozdat pár autogramů přítomným fanouškům. Herec se narodil v Itálii, ale během mládí cestoval po celém světě. Pracoval v Británii i Nizozemí, až se nakonec vrátil do rodné hroudy a dělal to, co mu šlo nejvíc – herectví!

Hned v závěsu za „panem účetním“ se objevila jeho filmová manželka. Herečce Mileně Vukotic táhne na osmdesátku, ale to jí nezabránilo, aby rozdávala úsměvy na všechny strany a na fotografy se vtipně „ksichtila“. Milena studovala tanec ve Vídni i Paříži, ale i přes výborně nastartovanou kariéru se nakonec rozhodla pro herectví. V Itálii je známá hlavně z komedií a diváci ji milují.

Celou trojku uzavírá drobný Plinio Fernando. Ten to ve filmu odnesl nejvíc. Hrál dceru pana účetního, která byla tak ošklivá, že si ji lidé pletli s opicí. V osobním životě je Plinio velmi uzavřený člověk a místo běhání po večírcích si raději čte, maluje nebo vytváří hliněné sochy.

Podívejte se, jak jim to pohromadě i po těch letech sluší!

Související články

Další články