Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Pan ředitel je úchyl! Prostitutky chtěl převléknout za školačky a naplácat jim na zadek!

Ředitel školy nalezl zálibu v zakázaném ovoci.
Zdroj: facebook.com, profimedia.cz
David Nicholson (48) je ředitelem školy v anglickém Basingstoke. Ideální místo pro někoho, koho vzrušují školačky, nemyslíte?

Tento vykutálený pedagog plánoval trojku s prostitutkami, které chtěl převléknout za školačky a naplácat jim. Skandál, který nyní otřásá Velkou Británií, ale kategoricky popírá.

Možná by mu i někdo věřil, kdyby se s prostitutkami nedomlouval přes svůj školní email. Ty vše zveřejnily a ještě si přisadily.

„Jeho úchylka na plácání školaček byla děsivá. Vždyť je to ředitel,“ vypověděla jedna z prostitutek a druhá si také řekla své. „Kdybych měla děti, rozhodně bych nechtěla, aby do té školy chodily. To má být chlap od rodiny? Vždyť by měl jít příkladem!“

Jakkoliv je morální kázání od prostitutky úsměvné, má rozhodně pravdu. Poslali byste snad své děti do téhle školy?

David Nicholson má navíc skutečně rodinu a děti. Jeho žena pak provozuje službu na hlídání dětí. Dá se téhle rodině věřit?

I když jsme si v redakci eXtra.cz na skandály učitelů už poměrně zvykli, tenhle případ je pořádně šokující. David Nicholson navíc ani nebyl suspendován. Oficiálně tak stále pokračuje ve své práci. Náležité úřady už alespoň rozjely vlastní vyšetřování.

Související články

Další články