Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pán prstenů se nejspíše dočká svého seriálu! Amazon a Warner Bros. vyjednávají s potomky Tolkiena!

Fanoušci Tolkienovy tvorby skáčou do stropu radostí!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Fanoušci středozemského dění, pozor! Možná se dočkáme další dávky hobitů, skřetů a čarodějů. Amazon se spojil s produkční společností Warner Bros., která stojí za všemi tituly Hobit a Pán prstenů, které točil Peter Jackson. Opět nás do temnoty přivede Souronova moc, nebo se můžeme těšit na něco nového?

Podle portálu Variety Warner Bros. jedná s potomky J. R. R. Tolkiena o vytvoření nové televizní show, která bude založena na Tolkienových knihách, které se nyní prodávají na Amazonu.

Zakladatel Amazonu, Jeff Bezos, potvrdil, že se těchto jednání osobně zúčastnil. To je velice zajímavá zpráva vzhledem k tomu, že se Bezos normálně straní takovýchto schůzek. Napovídá to jen tomu, jak moc mu na tomto projektu záleží a že to myslí vážně.

Bezos je znám svou vášní pro fantasy a sci-fi. Právě proto jeho zaujetí v této záležitosti dává smysl. Zatím nevíme, jaké příběhy by měl seriál zpracovávat, ale vypadá to právě na knihy Pán prstenů.

Další možností náplně této TV show je Silmarillion – kniha, která detailně popisuje prastarou historii Středozemě.

Měli bychom ale zůstat nohama na zemi. Vyjednávání jsou v rané fázi a nic není potvrzeno. Nejspíš si ještě chvilku počkáme, než budeme moci sledovat takovouto show na svých obrazovkách.

Související články

Další články