Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pan Lišák ze Superlovu marně hledá lásku: Píšou mi příliš mladé dívky, postěžoval si

+ Dalších 7 fotografií

Sám je uznávaným právníkem, v pořadu Superlov ale působí jako nerd, který se ještě nepustil maminčiny sukně. Václav Slabyhoudek alias Pan Lišák se nyní ve studiu eXtra Hosta rozpovídal o tom, jak mu tato role sedla a zda jde si zvyknout na ponižování ze strany Ondřeje Sokola, který nejen na něm mnohdy nenechá nit suchou. I když si nechtěl stěžovat, jedním dechem přiznal, že se nejspíš i kvůli svému zjevu netěší velkému zájmu ze stran žen a jeho fanynky jsou buď ještě pod zákonem, nebo v důchodovém věku. 

Václav Slabyhoudek je sice v civilním životě vystudovaným právníkem, celý národ ho zná ale spíš jako Pana Lišáka ze zábavné show Superlov, který tuto sobotu jubilejním desátým dílem na Nově končí. I když z televizní obrazovky působí jako maminčin mazánek bez vlastního života, vše je jinak.

Pravda o jeho soukromí

„Nebydlím s maminkou. Bydlím v Praze v Letňanech. Sám,“ říká ve studiu eXtra Hosta Slabyhoudek, který si paradoxně na image, kterou mu tvůrci show určili, nestěžuje. „Jsem s tím spokojený. Líp se ale cítím v Superlovu, kde jsem takový tajemnější. V těch košilích se ale cítím dobře. Mám je na míru. Už jsem se s tím sžil,“ říká Pan Lišák, který je ale často terčem dost krutých narážek ze strany Ondřeje Sokola, který celou show moderuje.

„Beru to, že je to součást show. Takového toho nerda, který žije s maminkou v dětském pokoji. Takže mě v rámci té role uráží, ale snažím se to vracet. Ještě to nepřerostlo tu míru, která by nebyla únosná,“ přiznává Slabyhoudek s tím, že nejdrsnější byl vtípek, když Sokol řekl, že když vzal do kina přítelkyni, celou dobu se strachoval, aby se mu nevypustila.

Útoky Ondřeje Sokola nevnímá

Jako ponižování to nevnímá. „V ten okamžik si to nepřipouštím. Musím být koncentrovaný na otázky, abych se neuklikl a vnímal, na co odpovídám,“ říká muž, který má ale se šikanou své zkušenosti. „Na základní škole mě šikanovali. Byl jsem šikanovaný kvůli barvě vlasů i proto, že jsem byl zavalitější. Šlo o posměšky. Nic přehnaného. Žádné šrámy to na mně ale nezanechalo,“ dodává hvězda novácké show Superlov. Nemohli jsme se nezeptat na partnerku, když má image, jakou má.

„Momentálně na vztah není čas. Není to tak, že bych nehledal nebo se vztahu bránil. Jsem ale single a nehodlám to měnit. Jsem sám dva roky,“ říká Pan Lišák s tím, že poslední přítelkyně mu odcestovala do zahraničí a už se mu nevrátila. Šanci u něj mají i fanynky. Zatím mu ale prý píšou především děti nebo důchodkyně.

„Většinou mi píšou příliš mladé dívky, kterým ještě nebylo osmnáct, nebo jde o důchodkyně, které mě vnímají v roli maminčina mazánka. Nebráním se rande s fanynkou. Nejsem takový introvert. Moje vyvolená by měla být primárně inteligentní, zábavná,“ vzkazuje Václav Slabyhoudek. Na rozhovor s ním se můžete podívat ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy