Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Pan Božský ze Sexu ve městě se v 65 letech stane otcem: Jeho manželka čeká chlapečka

Zdroj: extra.cz
+ Další 4 fotografie
těhotenství
Herec Chris Noth (64), kterého diváci nejlépe znají jako pana Božského ze Sexu ve městě, se stane podruhé otcem. Jeho manželka Tara Lynn Wilson (37) čeká chlapečka. Až tedy herci bude 65, jeho prvnímu synovi Orionovi (11) přibude sourozenec.

Chris Noth se ve věku 65 let stane podruhé otcem. Druhého syna mu porodí manželka Tara Lynn Wilson, s níž už má jedenáctiletého chlapce jménem Orion. Šťastnou novinkou se herec pochlubil na Instagramu. „Orion bude mít bratříčka. Měl bych se raději dostat do kondice,“ napsal k fotce, na které jeho žena ukazuje těhotenské bříško.

Pod snímkem se okamžitě sešla spousta gratulantů, mezi nimiž byly i jeho seriálové kolegyně ze Sexu ve městě. „Pane bože! Jsem za vás oba tak moc šťastná! Posílám pusu,“ napsala Sarah Jessica Parker, která hrála jeho partnerku a manželku Carrie Bradshaw. „Hurá, hurá, hurá,“ napsala Kristin Davis alias Charlotte York.

S manželkou Tarou se Noth poznal v roce 2002, o 6 let později mu porodila prvního syna Oriona a v roce 2012 uspořádali svatbu. Nyní se už společně těší na druhé miminko.

Související články

Další články