Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pan Božský ze Sexu ve městě má dalšího syna: Chris Noth je v 65 opět otcem

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Potomek
Chris Noth (65), který ztvárnil postavu pana Božského v seriálu Sex ve městě, přidal na svůj Instagram fotku, na níž je jeho druhý syn Keats. Se svou manželkou Tarou Lynn Wilson (37) už má jednoho syna jménem Orion, dnes je mu 12 let. Fotku malého Keatse najdete v galerii.

Americký herec Chris Noth se v pětašedesáti letech stal podruhé otcem. Jeho nejslavnější a nejúspěšnější role byla postava pana Božského v seriálu Sex ve městě, kde byl největší láskou Carrie Bradshaw, kterou ztvárnila Sarah Jessica Parker. Sama Sarah, když se Chris Noth dozvěděl, že bude otcem, byla mezi prvními gratulanty: „Panebože! Mám za vás oba takovou radost!“

Dlouholetý vztah

Tarou Lynn Wilson chodil Chris už od roku 2002. Po desetiletém vztahu se s ní i oženil a mají spolu dvanáctiletého syna Oriona. Protože celé hercovo jméno je Christopher David Noth, vybrali Orionovi druhé jméno Christopher.

Syn Keats

V úterý v noci přidal herec na svůj Instagram fotku malého uzlíčku štěstí jménem Keats. V komentářích se mezi prvními gratulanty objevila Kristin Davis, která hrála postavu Charlotte. „Panebože! Je dokonalý a krásný! Moc vám všem gratuluji,“ napsala a přidala několik srdíček. Celkově má příspěvek skoro 800 komentářů, ve kterých mu lidé gratulují.

Související články

Další články