Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Pan Božský je definitivně mrtvý. Z muže, kterého milovaly miliony žen, je protivný, vypasený dědek

Kde jsou ty časy…
+ Další fotografie
Představitel pana Božského ze seriálu Sex ve městě Chris Noth už je pěkný cvalda. Pokud se za ním vůbec nějaká žena na ulici otočí, tak jenom proto, že nevěřila vlastním očím.

Vizáž šarmantního pracháče ze slavného seriálu je fuč. Jasně, Noth už má svoje roky. To, že vstoupil do klubu šedesátníků, ale ještě neznamená, že o sebe přestane dbát, dvojnásobně to platí, když je jeho pracovní náplní vypadat dobře.

Jak je z posledních fotek pořízených o víkendu v New Yorku patrné, Chris si zřejmě po večerech dopřává pivíčko. Jak jinak si totiž vysvětlit, že mu z ničeho nic narostla taková pivní cejcha. O jeho zanedbané vizáži nemluvě.

Už několik měsíců se spekuluje, že by se mělo natáčet další pokračování Sexu ve městě. Carrie by v něm údajně měla mít dítě. Těžko by ale filmaři nechali Notha, aby hrál pana Božského v takhle otylém stavu, takže šeptanda o natáčení dlouho očekávaného pokračování byly zřejmě zas a jen klepy.

Mohlo by vás zajímat

Další články