Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pamela z Dallasu slaví 70. narozeniny: Victoria Principal dnes vypadá lépe než před lety

Zdroj: imdb.com
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Herečka mnoha rolí, kterou si diváci pamatují především jako Pamelu z Dallasu, slaví své 70. narozeniny. Victoria Principal byla ve své roli nezapomenutelná a především půvabná, poprvé se v ní však objevila už v roce 1978 a to už je poměrně dávno. Je proto až neuvěřitelné, jak dobře i dnes vypadá.

Většině populárních hereček ze sedmdesátých a osmdesátých let minulého století se nedá upřít, že až na pár výjimek umí stárnout s grácií. Drobné estetické zákroky na nich téměř nejsou vidět a i když jsou dnes už babičkami, vypadají výborně. Krásu si zachovala i Victoria Principal, která hrála Pamelu v legendárním seriálu Dallas

Legendární Pam

Dallas byl svého času tím, co je pro dnešní diváky Ordinace v růžové zahradě Pravidelnou dávku emocí si v televizi nechal ujít jen málokdo a především pánové se často pozastavovali nad americkou krásou hereček, které v seriálu hrály.

Victoria Principal dnes slaví své 70. narozeniny a ačkoliv se herectví už téměř 20 let nevěnuje, vypadá naprosto skvěle. Na její věk by si ji zřejmě nikdo neodvážil odhadnout, stala se z ní moderní a fit babička, která kromě péče o svá zvířata dokonale zvládá i sociální sítě.

Život s mazlíčky

Na svém Instagramu se bývalá herečka čas od času pochlubí aktuální fotkou. Selfie snímkům sice neholduje a víceméně na každém záběru pózuje se svými mazlíčky, je na ní ale vidět, že je v kondici a především stále krásná. Podívejte se do galerie na to, jak dobře ve svém věku vypadá. Zub času se na ní skutečně nepodepsal.

Související články

Další články