Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pamela Hutchinson z The Emotions zemřela: Držitelka Grammy nazpívala nejznámější disko hit

Pamela Hutchinson z The Emotions zemřela: Držitelka Grammy nazpívala nejznámější disko hit
Zdroj: youtube
Smutná zpráva
Hudební svět přišel o další z legend. Do nebe odešla členka vlivné R&B skupiny The Emotions Pamela Hutchinson. Zpěvačce bylo 61 let. Informace se objevila na facebookové stránce dívčí kapely.

V neděli večer kapela The Emotions přinesla smutnou zprávu. Členka oblíbené kapely Pamela Hutchinson zemřela. Pamele bylo 61 let a zemřela kvůli zdravotním komplikacím, které ji trápily několik let.

"S největším zármutkem v srdci oznamujeme, že v pátek 18. září zemřela naše sestra Pamela Rose Hutchinson," napsala skupina na sociální síti. "Pam podlehla zdravotním komplikacím, se kterými bojovala několik let. Nyní bude naše nádherná sestra zpívat s anděly v dokonalém nebi," píše se dále ve vyjádření.

"V těchto těžkých časech prosí rodina fanoušky a přátele o respektování našeho soukromí. Vážíme si všech laskavých slov, fotografií i videí, které byste chtěli zveřejnit pro naši milovanou Pamelu. Samozřejmě si také ceníme vašich láskyplných modliteb. Život tak krásně prožitý si zaslouží být patřičně zapamatován. Milujeme tě, Pamelo!" zakončila kapela.

The Emotions

Skupina The Emotions se věnovala především R&B a disku. Byla tvořena třemi sestrami. Za dobu působení skupiny, která trvala několik desetiletí, vydaly sestry devět alb, z nichž dvě byla certifikována zlatem a jedno dosáhlo platinového, tedy milionového prodeje.

Trojice získala v roce 1978 cenu Grammy za nejlepší R&B skupinu. Pamela byla nejmladší ze čtyř sester Hutchinsonových. Pam nahradila sestru Jeanette a přidala se tak k Sheile a Wandě.

Mezi nejznámější hity skupiny The Emotions patří například skladba Best Of My Love, kterou samplovala Mariah Carey v hitu Emotions, a to bez svolení, z čehož vyústilo vyrovnání. Dalším nezapomenutelným hitem je Boogie Wonderland, na kterém se kapela podílela s Earth, Wind & Fire. Skladbu Boogie Wonderland si můžete poslechnout nahoře ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy