Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Pamela Anderson slaví 53 let: Jak se změnila ona a další krásky ze seriálu Pobřežní hlídka

Pamela Anderson slaví 53 let: Jak se změnila ona a další krásky ze seriálu Pobřežní hlídka
Zdroj: National Broadcasting Company (NBC)
+ Dalších 13 fotografií
galerie
Pamela Anderson, nejlépe známá jako C. J. Parker ze seriálu Pobřežní hlídka, slaví 53. narozeniny. Ačkoliv podlehla plastikám a o část své krásy se tak sama připravila, velmi dbá o svou postavu a legendární červené plavky dokonce doma čas od času oblékne. Ne všechny její kolegyně na tom však jsou stejně. Na některých se totiž podepsaly i mnohem horší věci než plastiky.

Pamela Anderson, celým jménem Pamela Denise Anderson, se narodila 1. července 1957 v Kanadě. Hereckou ani modelingovou kariéru nikdy úplně neplánovala, štěstí ji potkalo samo, když ve svých 22 letech navštívila sportovní utkání oděná do trička s reklamním nápisem.

Představitel společnosti, kterou měla Pamela na tričku, si jí všiml a okamžitě jí nabídl kontrakt. Tehdy svůdná blondýnka se jako mávnutím proutku najednou stala modelkou, která se objevila i na titulní stránce populárního pánského časopisu Playboy

Když začala Anderson dostávat epizodní role v seriálech, všiml si jí David Hasselhoff, který byl producentem seriálu Pobřežní hlídka, kde si i zahrál jednu z hlavních rolí. Ten Pamele nabídl spolupráci, díky které se stala opravdu slavnou.

Pobřežní hlídka

Pamela se díky roli C. J. Parker stala slavnou a lidé si ji dodnes nejlépe pamatují v legendárních červených plavkách. Kromě ní v seriálu ale účinkovala i spousta dalších krásných žen, které, stejně jako Anderson, byly především mezi mužskými diváky velmi oblíbené. Některé z nich už by ale při běhání po pláži rozhodně nevypadaly tak skvěle jako před lety. Na jejich proměny se podívejte v galerii.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy