Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pamela Anderson slaví 52. narozeniny: Připomeňte si nejžhavější fotky její kariéry

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
galerie
Už uplynulo téměř 30 let od doby, co se Pamela Anderson (52) objevila na titulní straně pánského časopisu Playboy. Od té chvíle ozdobila několik desítek titulních stran známých magazínů a nafotila nespočet reklam. Čas je ale neúprosný a ani estetické zákroky nemohou úplně zabránit stárnutí. Pamela je sice stále žhavá, nicméně snímky z doby, kdy byla mladičká, rozžhaví každého pána víc, než snímky z nynějška.

Pamelu Anderson znali lidé především jako představitelku dokonalé C. J. Parker v seriálu Pobřežní hlídka. V té době ji zbožňovaly miliony mužů a po skončení seriálu tomu nebylo jinak. Pamela byla skutečná sexbomba, taková, jaká se objeví jednou za deset let a má schopnost okouzlit každého.

Dokonalý obličej, nádherné tělo a pevná prsa nemalé velikosti. Pamela měla vše, po čem muži v době její největší slávy toužili. Její úspěch byl velkou náhodou, nepocházela z rodiny, která by jí vyšlapala cestu. Otec pracoval u vysokých pecí a matka byla číšnicí. V roce 1989 šla Anderson na zápas v americkém fotbalu. Jeden z kameramanů našel její tvář v hledišti, zabral ji a v tu chvíli byla na velké obrazovce. Tam si jí všimli pracovníci velké firmy, díky kterým dostala příležitost zahrát si v reklamě na pivo. Tím začala její kariéra.

Jen krátce po svém prvním úspěchu se objevila v Playboyi a její sláva začala závratně stoupat. Není se čemu divit, byla to opravdu kráska nevídaných rozměrů. Na fotky z doby, kdy byla Pamela mladičká, se podívejte v galerii.

Související články

Další články