Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Pamela Anderson slaví 50 let: Slávu získala díky tričku! Podívejte se, jak vypadala zamlada

Pamela před tím, než se stala opravdu slavnou.
+ Dalších 10 fotografií
Hvězda devadesátek, sexuální symbol, idol milionů mužů, ochránkyně zvířat a nejslavnější plavčice na světě. To všechno je Pamela Anderson, která slaví první červencový den své narozeniny. Kráska s finskými kořeny neměla od nikoho vyšlapanou cestičku. Narodila se do rodiny pecaře a servírky. Ve světě šoubyznysu se objevila úplnou náhodou. A to díky triku, které měla na sobě během fotbalového zápasu.

Mladičká a sympatická blondýnka totiž měla na zápase tričko s reklamou na pivo Labatt. Místnímu kameramanovi se to hodilo do krámu, protože to byl zároveň sponzor celého zápasu. A tak se k nadšení diváků objevila Pamela v záběru hned několikrát. Samozřejmě se všem líbila a diváci chtěli o dívce vědět víc.

Zájmu využila značka piva, která začala tehdy krásnou neznámou hledat. A našli ji! Pamele pak nabídli smlouvu a ona se zúčastnila svého prvního, ale zdaleka ne posledního, reklamního focení. A pak to šlo ráz na ráz. Z Pamely se stala modelka a herečka. Zazářila jako C. J. Parker v Pobřežní hlídce. Ta by bez ní nebyla to pravé!

Pamela Anderson (49) zažívala život rockové hvězdy. Večírky, alkohol, drogy, šílení partneři, divoké svatby, ještě divočejší rozvody a následné usmiřování. Platinová kráska si ale vždycky našla čas na charitu. Dlouhá desetiletí je vegetariánka a v kampaních bojuje za práva zvířat. Její fotky pro organizaci PETA „radši nahá, než v kožichu,“ jsou dnes legendární.

Pamela má dva syny a „na stará kolena“ stále fotí kampaně sexy luxusního prádla. Je to prostě devadesátkový sex symbol, na který nelze zapomenout.

Mohlo by vás zajímat

Další články