Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamela Anderson se rozešla s manželem: Vztah s miliardářem šel za 12 dní k šípku

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
rozvod?
Ženský ideál krásy Pamela Anderson (52) skutečně nemá v lásce štěstí nebo se jen pokaždé unáhlí se svým rozhodnutím. Jak jinak vysvětlit, že se blonďatá diva již popáté rozvádí. S miliardářem Jonem Petersem (74) měli před dvanácti dny svatbu a nyní jdou oba od sebe. Najde Pamela někdy toho pravého?

„Život je jedna velká cesta a láska je složitý proces. S ohledem na tuto pravdu jsme se společně rozhodli odložit na neurčito formalizaci našeho oddacího listu. Děkuji vám za to, že respektujete mé soukromí,“ řekla Pamela Anderson (52) podle magazínu The Hollywood Reporter.

Hvězda 90. let si 20. ledna vzala filmového producenta a miliardáře Jona Peterse. Pouhých dvanáct dní od svatby ale oznámila, že jdou od sebe.

Pamela měla po svatbě podepsat s manželem nutné dokumenty, aby bylo jejich oddání oficiální. K tomu bohužel ale nakonec nedošlo. Herečka se s miliardářem zná přes třicet let a dokonce spolu již jednou randili. To on měl být konečně ten pravý.

Jak se ale zdá, tak je všechno jinak a Pamela se bude muset poohlédnout po někom novém. Půvabná herečka nemá v lásce příliš štěstí, tak snad jednou potká tu pravou lásku.

Související články

Další články