Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamela Anderson se popáté vdala: Vzala si Jona Peterse, který ji balil 35 let v kuse

Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Svatba
Sexbomba Pamela Anderson (52) se opět provdala. Svatební šaty oblékla už popáté a snad jí to tentokrát vyjde. Za manžela si vzala filmového magnáta a producenta Jona Peterse, který je o 22 let starší.

Hvězda Pobřežní hlídky opět všechny šokovala. Pamela Anderson (52) se podle webu The Hollywood Reporter znovu vdala. Jejím vyvoleným je protentokrát velké jméno filmového světa, producent Jon Peters (74). Pro Pamelu je to už pátá svatba, tak držíme palce, aby to klaplo.

Dlouholetá láska

Jonu a Pamele se podařilo vztah před veřejností skvěle ututlat. Svou lásku drželi dlouho mimo dozor zvídavých fotoaparátů. Pár do toho praštil 20. ledna v Malibu a svatba proběhla po zhruba třiceti letech od prvního rande.

„Všude jsou krásné ženy. Mohl jsem si vybrat, ale po celých pětatřicet let jsem chtěl pouze Pamelu,“ sdělil producent Peters.

Jon Peters

Jon Peters je čtyřiasedmdesá­tiletý americký filmový producent. Dříve se živil jako kadeřník v rodinném podniku, kde sesbíral mnoho kontaktů z filmového průmyslu.

Na kontě má řadu skvělých filmů. Mezi ty nejúspěšnější patří Zrodila se hvězda, Rain Man, Batman nebo Flashdance.

Páté manželství

Pamela se provdala už na popáté. Jejím prvním manželem byl bubeník Tommy Lee, se kterým má dva syny.

Do druhého manželství vstoupila s Kidem Rockem. Pak se dvakrát provdala za Ricka Salomona.

Na zamilovaný novomanželský pár se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články