Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pamela Anderson je sexy i po padesátce: Fanouškům se chlubí svým pevným pozadím

Pamela Anderson je sexy i po padesátce: Fanouškům se chlubí svým pevným pozadím
Zdroj: Instagram/Pamela Anderson
+ Dalších 12 fotografií
galerie
Blond hříva, červené plavky a bujné vnady. Tak si lidé pamatují populární herečku ze seriálu Pobřežní hlídka. Ani po více než třiceti letech ale Pamela Anderson neztrácí šmrnc. Na svých sociálních sítích 53letá kráska hojně sdílí žhavé fotografie ve spodním prádle a fanoušci jsou z ní stále paf.

Ačkoliv Pamela Anderson (53) nikdy neplánovala, že se stane modelkou ani herečkou, její krása ale oslnila každého, kdo půvabnou herečku poznal. Není proto divu, že už ve svých 22 letech měla kariéru velmi dobře našlápnutou. Objevila se totiž na titulní stránce oblíbeného pánského časopisu Playboy. Vrchol slávy přišel v okamžiku, kdy se dostala hlavní roli v seriálu Pobřežní hlídka

V ikonických červených plavkách se dostala do povědomí diváků po celém světě. Tělo bohyně jí záviděla každá žena a je tomu tak i doposud. V červenci oslavila sexy kráska své 53. narozeniny. Na svůj věk ale vůbec nevypadá. Pamela se stále může pyšnit hladkou tvář bez vrásek, žádnou celulitidou, pevným zadečkem a bujným poprsím i po dvou dětech, které má s hudebníkem Tommym Leem.

Přesto, že o sebe tahle ikona pravidelně pečuje a na své postavě tvrdě maká v posilovně, často si pomáhala plastikami. Kromě opakovaného zvětšení prsou si také nechávala zvětšit i horní ret. Mimo jiné podstoupila i vyhlazení vrásek. Jak dnes vypadá Pamela Anderson, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy