Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamela Anderson byla znásilněna! Co všechno o hrozném zážitku sexbomba řekla?

Pamela Anderson neměla jednoduchý život.
Zdroj: Profimedia.cz

Herečka a hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson (46) na sebe v jednom rozhovoru, který poskytla v rámci festivalu v Cannes, prozradila velmi intimní záležitosti. Na setkání, které uspořádala organizace PETA, jejíž tváří Anderson už několik let je, se podělila s veřejností o traumatické zážitky z mládí.

„Cítím, že bych teď mohla odhalit něco z mých bolestných vzpomínek,“ uvedla herečka svou řeč, jak píše The Independent. „Když mi bylo dvanáct let, šla jsem do domu svého kluka a jeho starší bratr, kterému bylo dvacet pět let, se rozhodl, že mě naučí vrhcáby. Začal mi masírovat záda a pak mě znásilnil,“ sdělila veřejnosti Pamela své kruté zkušenosti. V šesti letech ji dokonce obtěžovala její chůva. Herečku navíc jako teenagerku na škole znásilnil několikačlenný gan­g.

Od té doby měla Pamela problémy s důvěrou v lidi, její otec byl navíc alkoholik a matka musela mít dvě zaměstnání, aby rodinu uživila. „V té době mi pomohl kontakt se zvířaty, která se pro mě stala nejlepšími kamarády do té doby, než se mi narodily děti,“ dodala sexbomba.

Související články

Další články