Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Zuzanu Plačkovou z Hotelu Paradise? Plastiky ji naprosto ZMĚNILY! Poznáte ji vůbec?

Takhle nyní vypadá!
Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
Slovenská Playmate Zuzana Plačková je na šoubyznysové scéně už pár let, a tak můžeme pozorovat její proměnu. Podívejte se, jak vypadala na začátku své hvězdné kariéry a jak vypadá teď po plastikách.

Playmate Zuzana Plačková se před několika lety mihla v reality show Hotel Paradise. V té době byla ještě blonďatá a měla nějaké to kilo navíc. V soutěži proslula svou nevymáchanou hubou a taky tím, že ji musela opustit, protože nemohla překousnout, že by vyšla ze svého pokoje neučesaná.

Zuzana se od té doby hodně změnila. Trochu se uklidnila, vdala se, zhubla, začala na své postavě makat a vcelku i zkrásněla. Jen s těmi plastikami by to nemusela přehánět, aby nakonec nedopadla jako třeba Donatella Versace.

Když se podíváte na její fotku v patnácti a o deset let později, tak najdete spoustu rozdílů. Zuzana se nikdy nebránila zprávám o tom, že si nechala udělat umělé poprsí. O ostatních plastikách však mlčela. Nakonec stejně přiznala, že si nechala udělat ještě vrchní ret a dalším případným plastikám se rozhodně nebrání.

Tak uvidíme, jak daleko chce s úpravami svého zevnějšku Zuzana až zajít.

Související články

Další články