Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Pamatujete si zpěvačku Keshu jako sexy dračici? Teď je z ní obtloustlá a uťápnutá mařena odvedle!

Na zpěvačku není hezký pohled!
+ Dalších 12 fotografií
Populární zpěvačka Kesha nikdy netrpěla váhovými výkyvy. Jenomže pak se stala ohromně slavnou a tým, který se o ni staral, měl drsné požadavky. Prý byla na zpěvačku moc tlustá a nutili ji zhubnout. To dohnalo populární divu až do léčebny pro lidi trpící poruchou příjmu potravy. Pak se zdálo, že se dala dohromady, ale nyní se plácá v dalším extrému. Kesha víc než sexy zpěvačku připomíná vyvrženého vorvaně.

Zpěvačka Kesha se proslavila hitem Tik Tok a rázem si ji zamilovaly davy fanoušků po celém světě. Zpěvačka nikdy neměla problém s přibíráním váhy a vždy si udržovala svoji hubenou postavičku.

Ale všechno se rázem změnilo, když se z obyčejné holky stala hvězda.

Zpěvačka měla postavu vždy tak akorát. Jenomže to se přestávalo líbit lidem v jejím týmu. Podle producenta Dr. Luka nebyla na šoubyznys dostatečně vyzáblá, a tak ji nutil hubnout. Dokonce si musela od něj vyslechnout několik velmi nepěkných narážek na svou postavu.

A to možná vedlo k tomu, že před dvěma lety začala tahle krasavice trpět anorexií. Najednou řešila každé sousto. Chtěla se všem zavděčit a hlavně se líbit. Jenomže to ji dohnalo až na léčení.

Naštěstí nastoupila na kliniku Timberline Knolls u Chicaga, kde se léčila z poruchy příjmu potravy včas. Po čase se vrátila zpět na pódium a zářila štěstím. Momentálně to ale zpěvačka začala hnát do opačného extrému.

Už není vyzáblá na kost, nýbrž zase hodně přibírá. Její ženské tvary jsou pryč a připomíná tuctovou boubelku odvedle. Tahle postava se jejím fanouškům určitě líbit nebude. Kesho, měla bys se sebou začít něco dělat. Být tlustá není cool.

Mohlo by vás zajímat

Další články