Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pamatujete si zamračenou dívku z Addamsovy rodiny? Takhle vyrostla a nebála se ani nahoty

Zdroj: oficiální zdroj, Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Proměna
Bylo jí teprve jedenáct, když se z Christiny Ricci (39) stala díky Addamsově rodině hvězda. Psala se 90. léta a nebyl snad nikdo, kdo by tuhle ztřeštěnou čarodějnickou partu neznal. Christina ve filmu ztvárnila depresivní dívku Wendy, to ale bylo před dlouhými 28 lety. Pořádně vyrostla a nebála se ani nahoty před kamerou!

Christina Ricci (39) pochází z kalifornské Santa Monicy, už v osmi letech se ale s rodiči a třemi sourozenci stěhovala do New Yorku. Začala hrát v televizních reklamách a od slávy na stříbrném plátně ji dělily pouhé tři roky.

V roce 1991, když bylo Christině jedenáct, zabodovala u diváků rolí Wednesday v komedii Addamsova rodina. I v druhém pokračování její zamračenou Wendy všichni zbožňovali. Když pak přišla role v Casperovi, bylo o hvězdné dráze rozhodnuto už nadobro.

Jenomže čím bylo starší, tím byl zájem režiséru menší. Christina se utápěla v depresích a bojovala i s anorexií. Temné období svého života ale dávno překonala. Před dvěma lety dokonce odhodila veškeré zábrany a svlékla se před kamerami. Stalo se tak v seriálu o Zeldě Sayre a spisovateli Francisi Scottovi Fitzgeraldovi. Po peprných scénách nikdo nemohl pochybovat, že se herečka s poruchou příjmu potravy vypořádala.

V posledních letech už Christině pšenka zase kvete. Letos si třeba střihla hlavní roli v televizním thrilleru Escaping the Madhouse: The Nellie Bly Story. Tak snad si už na dno nikdy nebude muset sáhnout.

Související články

Další články