Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si věčně zhuleného Michala Šepse ze SuperStar? Dnes je z něj obtloustlý řízek s bradkou!

Pěkně se nám chlapec zakulatil, že?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Jistě si všichni pamatujete finalistu SuperStar Michala Šepse. Podařilo se mu něco, co mnoho jeho konkurentů nezvládlo. Svým osobitým stylem si dokázal podmanit řadu fanoušků, ale také porotu. Miloval reggae, trávu a pohodový život. Dnes se stále věnuje hudbě, ale docela hodně přibral a nechal si narůst pořádnou bradku. Podívejte se, jak nyní vypadá!

Michal Šeps byl již od začátku konkurzů velmi výraznou postavou. Miloval reggae, hulení, volnomyšlenkářský život a hlavně hudbu. To mu koneckonců zůstalo až doteď.

Na televizních obrazovkách se objevil poprvé v roce 2011, kdy se rozhodl, že zkusí své štěstí v talentové soutěži SuperStar. Svým neotřelým vystupováním si okamžitě získal srdce porotců a diváků. Nutno podotknout, že Michal nebyl kdovíjak vynikající zpěvák, ale jeho charisma mu zaručilo místo ve finálové skupince zpěváků.

Jako jeden z mála po skončení SuperStar nepověsil zpívání na hřebík. V současné době vydává album a zpívá, jak jen může. Ovšem jedna věc se u něj opravdu razantně změnila. A to je jeho vzhled.

Všichni si ho pamatujeme jako hubeného rastamana, který vždy řekl, co si doopravdy myslel. Jenomže takhle Michal už zdaleka nevypadá. Docela hodně přibral, takže už nebudí dojem ztřeštěného klučiny, nýbrž pořádného chlapáka.

Také si nechal narůst bradku a své vysněné dready. Stále zpívá reggae, ale možná vás překvapí, že v češtině. Takových interpretů, jako je Michal, v Česku moc nepotkáte. Tak doufáme, že Michalovi i jeho kapele se bude skvěle dařit.

Související články

Další články