Mia Nelson a Žaneta Šťastná tvořily nezapomenutelnou dvojku z Prostřena. Týden se předváděly před kamerou, jen škoda, že to s vařením nemělo nic společného. Obě dvě si mylně myslely, že předvádějí neskutečnou show. Bohužel to spíše byla velká ostuda.

Potetovaná Mia nešla přehlédnout. Výrazné líčení, sexy oblečení a láska k alkoholu. Obě dvě se téměř každý večer připily a Žaneta jednou dokonce ukázala svá ňadra. Mia byla sice zdrženlivější, ale její blonďatá kolegyně se alespoň pokusila něco uvařit.

Kdežto černovlasá kráska se den před svým vařením opila a druhý den jí bylo tak špatně, že nezvládla uvařit vůbec nic. Sice se vymlouvala na nervozitu, ale tu jí nikdo ze soutěžících nevěřil. Po skončení svého účinkování obě dvě děvčata slibovala, že se přestěhují do Prahy a předvedou mnohem větší show.

Překvapivě z těchto plánů sešlo, holky se rozhádaly a rázem si nemohly přijít na jméno. Žaneta zůstává i nadále v Ostravě, ale Mia se vydala do světa. Nejdříve se chlubila na sociálních sítích svým životem v Německu.

Každou chvíli jsme mohli vidět fotky někde z baru, kde si tahle ostravská rajda užívá v hodně odvážném oblečku. Jen stěží bychom odhadli, jak se vlastně nyní živí. Jedno je ale jisté. V současné době odcestovala na Ibizu a opět ukazuje své tělíčko v plavkách a se skleničkou alkoholu.

Ještě před dvěma lety, kdy účinkovala v Prostřenu, byla až nevzhledně vyhublá. Na poslední fotce je vidět, že zdravě přibrala a evidentně je spokojená.