Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Stiflera z legendárních Prciček? Semlela ho sláva, alkohol a drogy! Jak dnes vypadá?

Co na něj říkáte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Seann William Scott prošel hned několika životními obdobími. Velkou slávu a pozornost vystřídal strmý pád, ale i přesto se dokázal dát představitel Stiflera dohromady a nyní vypadá naprosto perfektně.

Seann William Scott se proslavil legendární rolí Steva Stiflera z kultovního filmu Prci, prci, prcičky. Od té doby herci snad nikdo neřekne jinak. Jenomže jak to u takových raketových vzestupů bývá, následuje v několika dalších letech krušný pád až na dno.

Ani představitel Stiflera není žádnou výjimkou. Všechny okouzlil svým vtipem a geniálním smyslem pro humor. Velká pozornost, sláva, špatní kamarádi. To se stalo herci osudným. Před šesti lety na rozdíl od některých svých hereckých kolegů si řekl, že takhle to dál nepůjde.

V roce 2011 dobrovolně nastoupil do léčebny pro závislé na alkoholu a drogách. Seann William Scott veřejnosti sdělil, že se jde léčit hlavně proto, aby v léčebně vyřešil své zdravotní a osobní problémy, s nimiž poslední roky bojoval. Místo léčení neprozradil.

Od té doby uteklo ale spousta času a herec se dal dohromady. V současné době už nemá svou pověstnou hřívu, ale zapracoval na svém těle a na téměř jednačtyřicet let vypadá perfektně. Sice má malou plešku, ale jinak je jeho tělo samý sval a šlacha. Tomu říkáme posun k lepšímu.

Související články

Další články