Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pamatujete si sladkého Iva z Divokého anděla? Přibyly mu vrásky, ale pořád je to fešák!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 7 fotografií
Kdo by si nepamatoval Iva z Divokého anděla nebo sexy Yaga, syna džungle z latinskoamerických telenovel! Představitel Facundo Arana (45) se stal snem dívčích srdcí nejen u českých dívek, ale u dívek téměř po celém světě. Ta doba je sice dávno pryč a Facundovi přibylo trochu vrásek, ale i tak je to pořád sexy samec.

Někteří muži mohou jednoduše zestárnout, jak chtějí, ale stejně jsou pořád sexy. To je naštěstí i případ argentinského herce Facunda Arany, kterého si pamatujeme právě z latinskoamerických telenovel. Nejvíce nás asi zaujal jako Ivo z Divokého anděla, kde hrál lásku nespoutané Natalie Oreiro.

Po éře telenovel se trochu z hereckého světa odmlčel, aby se do něj mohl opět vrátit. Nicméně převážně pro Jižní Ameriku. Zároveň také zasvětil svůj život charitě. Je ambasadorem několika charitativních projektů, některých pod záštitou například UNICEF.

Mimo práci se věnuje své manželce, ano, dámy, bohužel je šťastně zadaný, a svým třem dětem. Sice zestárnul, ale když si projedete jeho Instagram, hned si vzpomenete na to, jak vám srdce zahořelo při sledování telenovel s Facundem v hlavní roli. A aby bylo jasno, i s těmi vráskami je to pořád pěkný fešák.

Související články

Další články