Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pamatujete si SEXY Milagros z Divokého anděla? Neuvěříte, jak herečka vypadá po 19 letech od natáčení!

Vůbec se nezměnila, že?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Kdo by si nepamatoval nádhernou a divokou Milagros? Někdy kluk, jindy krásná žena. K seriálu Divoký Anděl jsme před devatenácti lety zasedali pravidelně a nemohli se ho nabažit. Jak nádherná herečka vypadá dnes?

Už je to neuvěřitelných devatenáct let od doby, kdy se poprvé začala vysílat argentinská telenovela Divoký anděl, která proslavila božskou Natalii Oreiro. Málokdo ale ví, že celé jméno herečky je Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, což by si jen stěží někdo zapamatoval.

V současné době herečka vyrostla z prostořeké cácory v nádhernou dámu, které by jen těžko někdo tipoval čtyřicet let. Seriál Divoký anděl miloval před dvaceti lety snad každý z nás. Díky němu se také seriálová Milagros dala na pěveckou dráhu.

Její první album doslova bořilo hitparády. Pak přišel ještě její druhý seriál Kachorra, který už bohužel nikdy nenavázal na veleúspěšného Divokého anděla. Českému divákovi se mohlo zdát, že sláva božské Natalie se pomalu vytrácí, ale opak je pravdou. Ve své zemi patří tahle ohnivá herečka a zpěvačka stále k největším hvězdám současnosti.

Související články

Další články