Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Pamatujete si šéfovou z Kobry 11? Čas se jí vryl krutě do tváře a Semira už by neukočírovala!

Zdroj: ZDF, archiv
+ Dalších 13 fotografií
Málokdo si vzpomene na Katharinu, která v pouhých třinácti epizodách vedla dálniční policii v Kobře 11. Ale když se řekne šéfová Anna Engelhardtová, hned je jasno. Drsná velitelka, ale zároveň plná pochopení, řídila Semira a jeho kolegy v neskutečných 162 dílech legendárního detektivního seriálu. A tahle se na ní podepsal čas!

Charlotte Schwab (65) je původem švýcarská herečka, která má za sebou dlouhou televizní kariéru. Začínala v divadle a v obývácích po celé Evropě se objevuje od roku 1970.

Paradoxně se nejvíc neproslavila v rodném Švýcarsku, ale v sousedním Německu. Od roku 1997 do roku 2008 totiž šéfovala dálniční policii v legendárním seriálu Kobra 11

Jenže nic netrvá věčně a i Anna Engelhardtová musela jednoho dne skončit. Ve vedení akčního hrdiny Semira Gerkhana ji vystřídala mladá Kim Krügerová v podání Katji Woywood. V letech 2015 a 2016 se v pár epizodách ještě vrátila.

Když Schwab v Kobře 11 začínala, bylo jí 44 a pořád byla kočka. Dnes je jí už 65 let a Semira už by asi ukočírovat nezvládla. Posuďte sami!

Související články

Další články