Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Pamatujete si šamponka Rosťu Alku z první řady VyVolených? Vypadá lépe než ve vile hříchu!

Rosťa je pořád sympaťák.
+ Další 2 fotografie
Rosťa Alka, účastník první řady reality show VyVolení, byl tím, kdo kromě Vladka Dobrovodského a dalších exemplářů z partičky z vily zaujal diváka. V jeho případě především pubertální fanynky, které mu klečely u nohou, když soutěž opustil. Jak vypadá sexsymbol reality show dnes?

Nejprve si užíval slávy, která rychle opadla, a jako jeden z mála soutěžících se nesnažil prorazit v showbyznysu. Naopak se dal na dráhu sportovce. „Hraji ve čtvrté nejvyšší německé soutěži a ta už je extra silná. Ping-pong mě strašně baví,“ tehdy vysvětlil.

Rosťa si byl moc dobře vědom toho, že zpívat neumí, herectví ho nenaplňuje, a tak na sebe za každou cenu nebude strhávat pozornost jako někteří jeho kolegové z vily. Sice se chvíli snažil po vyřazení ze soutěže stát moderátorem, ale jeho snahy nebyly naplněny.

Dnes má Rosťa potomka – chlapečka a je pyšným tatínkem. Podívejte se do naší galerie, jak se šamponek z vily za dlouhé roky změnil. Kdybyste ho potkali, poznali byste ho?

Mohlo by vás zajímat

Další články