Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si Sabrinu, mladou čarodějnici? Kdysi krásná herečka ztloustla a její výraz v obličeji DĚSÍ! Že by plastiky?

To je ale změna!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Pohledná blondýnka Melissa Joan Catherine Hart, kterou jsme od roku 1996 sledovali v seriálu "Sabrina - mladá čarodějnice", se dost změnila. Z kdysi pohledné a ztřeštěné blondýnky vyrostla korpulentnější máma, která v jednačtyřiceti letech mírně děsí svým vzhledem.

Všichni si moc dobře pamatujeme seriál Sabrina, mladá čarodějnice. Od jeho natáčení již uběhlo neuvěřitelných jednadvacet let. Herečka Melissa Joan Catherine Hart v seriálu ztvárnila trošku ztřeštěnou blondýnku, která je čarodějnice a hospodaří společně se svými dvěma tetami.

Je jasné, že se všichni herci za tak dlouho dobu změnili. Nejvýraznější změnou však prošla právě hlavní představitelka Sabriny. Herečka na rozdíl od své seriálové postavy docela dost přibrala, vdala se a má tři děti.

Ani v obličeji už to není ta šestnáctiletá Sabrina, ale docela dost zestárla. Její výraz není zrovna nejlichotivější. Ale čas holt nezastavíš. V současné době Melissa dala herectví až na druhou kolej a plně se věnuje podnikání se svým manželem.

Související články

Další články