Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si ňoumu Rona Weasleyho? Z nadaného zrzka vyrostl pašík, který nemůže zavadit o pořádnou roli

Lamačem dívčích srdcí asi nebude!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Harry, Hermiona a Ron. To byla snad nejslavnější trojice kouzelníků, která dobyla svět. Od natáčení Harryho Pottera uplynulo už pár let a všichni herci se nyní snaží vymanit ze svých kouzelnických rolí a ukázat, že zvládnou hrát i něco jiného. Emmě Watson a Danielovi Raddcliffovi se to daří opravu náramně. Hůř je na tom jejich kamarád Rupert Grint, kterému chybí ostré lokty, aby zúročil svůj talent.

Z trojice Daniel Radcliffe, Emma Watson (27) a Rupert Grint to byl právě Rupert, který byl považován za toho nejtalentovaněj­šího. Režiséři mu slibovali doslova hvězdnou kariéru a byli z jeho talentu nadšeni. Možná právě neustálé poklepávání na rameno, jak je tenhle zrzek nadaný, mu nakonec zlomilo vaz.

Zatímco jeho dva kouzelničtí kamarádi jdou z role do role, Rupert nikdy nedokázal svou nabytou slávu z Harryho Pottera pořádně zužitkovat. Je pravda, že stále hraje, ale filmy, ve kterých se objevuje, nestojí ani za řeč.

Většinou se jedná o nějaké béčkové a podřadné snímky. Herec si to moc dobře uvědomuje, ale neví, jak z téhle šlamastyky ven. V poslední době se také trochu zakulatil a nevypadá to zrovna, že by lámal dívčí srdce na počkání.

Tak doufejme, že jeden z nejznámějších britských herců se dá konečně dohromady, pořídí si ostré lokty, aby konečně světu ukázal svůj talent a nebude dělat nesmyslné vylomeniny jako pořizování zmrzlinového stánku. To byl mimochodem jeho dětský sen, který si herec díky penězům z Harryho Pottera splnil, ale záhy zkrachoval.

Související články

Další články