Z trojice Daniel Radcliffe, Emma Watson (27) a Rupert Grint to byl právě Rupert, který byl považován za toho nejtalentovaněj­šího. Režiséři mu slibovali doslova hvězdnou kariéru a byli z jeho talentu nadšeni. Možná právě neustálé poklepávání na rameno, jak je tenhle zrzek nadaný, mu nakonec zlomilo vaz.

Zatímco jeho dva kouzelničtí kamarádi jdou z role do role, Rupert nikdy nedokázal svou nabytou slávu z Harryho Pottera pořádně zužitkovat. Je pravda, že stále hraje, ale filmy, ve kterých se objevuje, nestojí ani za řeč.

Většinou se jedná o nějaké béčkové a podřadné snímky. Herec si to moc dobře uvědomuje, ale neví, jak z téhle šlamastyky ven. V poslední době se také trochu zakulatil a nevypadá to zrovna, že by lámal dívčí srdce na počkání.

Tak doufejme, že jeden z nejznámějších britských herců se dá konečně dohromady, pořídí si ostré lokty, aby konečně světu ukázal svůj talent a nebude dělat nesmyslné vylomeniny jako pořizování zmrzlinového stánku. To byl mimochodem jeho dětský sen, který si herec díky penězům z Harryho Pottera splnil, ale záhy zkrachoval.