Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Pamatujete si nejstarší kulturistku světa? Podívejte se, jak to dělá, že je i v osmdesáti v takové kondici!

Pokud se ještě stále různě vymlouváte, proč dneska nemůžete jít do fitka, běžte se raději zahrabat! Tahle dáma totiž nezná podobné výmluvy a dožívá se více než důstojného stáří! Ernestine Shepherd už padlo osmdesát let, přesto ve fitku dře jako kůň a drží si světový rekord nejstarší aktivní kulturistky světa. Vypadá to, že věk je opravdu jenom číslo!

Nemáte zrovna nejlepší fyzičku, a to vám ještě nepadlo ani třicet? Nezoufejte, po zhlédnutí tohoto videa se budete cítit ještě mnohem hůř! Ernestine je totiž ve svém věku opravdové zvíře!

Každý den vstává ve tři hodiny v noci a tráví svůj den běháním a posilováním Navíc stále pracuje jako modelka, osobní trenérka ve fitness centru a aktivně soutěží jako bodybuilder. Shepherd nám dokazuje, že stárnutí a fyzická forma si nemusí nutně protiřečit.

Vždycky byla atletkou, ale o kulturistiku se začala zajímat mnohem později. Asi v šestapadesáti letech se vrhla do cvičení se svou sestrou, která bohužel krátce nato zemřela na tumor mozku. Od té doby se Ernestine ponořila do cvičení ještě více. Podle ní by si to její sestra přála. Vzpomínky na její sestru ji stále ženou kupředu a nutí ji tvrdě makat V jednasedmdesáti se zúčastnila své první soutěže jako bodybuilder a hádejte co? Ano, ve své kategorii vyhrála a vytřela tak zrak o dekády mladším soupeřkám.

Jejím největším vzorem je Sylvester Stallone a jeho legendární postava Rockyho. "Sylvester je můj kluk, jednou bych ho ráda poznala," přiznává na svých stránkách. Ernestine si udržuje v prvé řadě pozitivní přístup, ten je k dosažení kýžených výsledků klíčový.

Ernestine je doposud ve své nejlepší formě, vypadá skvěle, cítí se lépe než kdy předtím a rozhodně se nechystá polevit. Jejím snem je trénovat Michelle Obama Podle ní by si spolu mohly docela rozumět. Tak vidíte a pak že to nejde! A jaká je vaše výmluva, proč dnes necvičit

Související články

Další články