Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na zubatou učitelku ze Saxany? Zhroutila se a skončila na psychiatrii!

Zdroj: Facebook.com/Profimedia.cz
Proslavila se především jako zubatá učitelka z oblíbeného filmu Dívka na koštěti. Jenže v tom filmu to s ní dopadlo dobře a zbavila se neduhů. Jenže v soukromém životě to herečka Jana Drbohlavová (75) nemá vůbec jednoduché. Dokonce vše přestala zvládat a skončila zavřená na psychiatrii!

Kvůli špatnému zdravotnímu stavu, kdy se kvůli špatným kyčlím nemohla už sama pohybovat, ji syn umístil do domova důchodců kousek za Prahou. Jenže to se herečce stalo osudným. Přestala zvládat samotu a podléhala čím dál tím větším depresím. Dokonce měla údajně začít pít.

Už to s umělkyní bylo natolik špatné, že ji museli nechat převézt do psychiatrické kliniky. Hlavní důvod má být nadměrná konzumace alkoholu, aby zapomněla na to, jak se cítí sama. A na to, jak jí moc schází herectví, které už kvůli špatnému zdraví nemohla vykonávat.

V domově důchodců, kde je s ní společně i herecký kolega Jan Skopeček (91), propadala beznaději. Dokonce jí nepomohlo ani to, že se o ni jiní herci zajímali a chtěli ji navštěvovat. Teď je v rukou odborníků, tak snad Janě dokážou se ze splínů života dostat.

Související články

Další články