Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na zrzavého klučíka z reklamy na kečup? Přivydělává si jako model a holky po něm šílí

Dnes byste malého „upírka“ těžko poznali. Vyrostl z něj charismatický
mladý muž.
+ Další 3 fotografie
Kdo by si nepamatoval zrzavého diblíka, který dělal reklamu na kečup Heinz. Jeho roztomilá tvář obletěla před lety celou republiku a nebylo snad člověka, který by si ho nezamiloval. Ale čas letěl a z nemanželského syna Pavla Trávníčka vyrostl fešák, který si přivydělává i jako model.

Když se roztomilý klučík Pavel Dytrt (24) s nazrzlými vlasy a hranolky místo zubů objevil v televizní reklamě, tak málokdo tušil, že jde o nemanželského syna Pavla Trávníčka. Vlastně ani sám hoch to do svých dvanácti let netušil, než mu to vyžvanila upovídaná sousedka.

Stal se miláčkem národa, slávy si užíval, ale nakonec nešel ve šlépějích svého otce a nedal se na herectví, svou budoucnost prý vidí spíš za kamerou jako režisér. Jenže i tak je na něm vidět, jaký je to pořádný exhibicionista, ke studiu si totiž přivydělává jako model.

Není se čemu divit, protože z rozkošného klučíka vyrostl opravdu pohledný muž, který má co ukázat. Ale holky, máte smůlu, už tři roky je zadaný s hezkou brunetkou Erikou a na sociální síti se chlubí společnými fotografiemi.

Dokonce uvažuje o tom, že by si své příjmení Dytrt, které má po své mamince – slavné české dabérce, změnil na Trávníček. Možná si myslí, že by mu slavné příjmení alespoň trochu pomohlo v kariéře u filmu…

Mohlo by vás zajímat

Další články