Natalie začala svoji kariéru počátkem 90. let v populárním australském seriálu Neighbours (v seriálu hrála i Kylie Minogue), po dvou letech ale odešla s tím, že se chce soustředit jen na hudební kariéru.

Své první album vydala v roce 1997 a její kariéra odstartovala opravdu vysoko. Singly Big Mistake, Wishing I Was There zaznamenaly slušný úspěch, ale opravdová bomba přišla až s coververzí hitu Torn, který miloval snad každý. Natálie se stala miláčkem všech. Krásná, mladá talentovaná a navíc skvělá zpěvačka, jež si na nic nehrála.

V roce 2001 vydala druhé album, ale to se nesetkalo s tak velkým ohlasem. Možná za to mohla dlouhá časová prodleva. Třetí album vydané v roce 2005 ale bylo úspěšnější a přineslo i jeden hit v podobě písně Shiver.

Pak už ale přišel výběr největších hitů a stáhnutí se do ustraní s tím, že se zpěvačka chtěla věnovat pouze kariéře herečky. Největší úspěch zaznamenala ve filmu Johnny English po boku Rowana Atkinsona (Mr. Bean). Další role nestojí za řeč.

Zpěvačka se pravidelně vrací s novou muzikou, ale bere si čím dál větší pauzy. Čtvrté album vyšlo v roce 2009, ale moc lidí nezaujalo. To další vyšlo v srpnu 2015, ale o tom už ví málokdo. Její prodlevy se jí staly asi osudovými. Ale jak sama zpěvačka říká, hudba pro ni není na prvním místě a několikrát již chtěla kariéru ukončit. Nový Torn už stejně nikdy nevznikne. Navíc ve svých čtyřiceti je stále krásná, tak by mohla ještě zkusit modeling.