Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na živou Barbie? Dnes byste ji rozhodně nepoznali!

Žena se změnila v pořádnou kost!
+ Dalších 6 fotografií
Ukrajinka Valeria Lukyanova (31) se všem zapsala do povědomí jako živá Barbie. Tak moc se chtěla podobat tolik oblíbené panence, že neváhala podstoupit několik plastických operací. Jenže tahle kráska už má zřejmě Barbie dost. Dnes byste ji už rozhodně nepoznali!

Valerie Lukyanova byla věrohodnou kopií panenky Barbie, proto se jí přezdívalo živá Barbie. Všichni ji obdivovali a milovali, na Instagramu si také získala svoje fanoušky. Údajně měla podstoupit kvůli svému idolu několik plastických operací, ona to ale vždy rázně odmítala.

Jenže je vidět, že ji panenka Barbie už omrzela a naznala, že je jenom pro holčičky. Mladá žena se nejspíš rozhodla, že už chce žít jako normální člověk. A dnes byste ji rozhodně nepoznali! Vypadá úplně jinak a je z ní pořádná kočka. Začala chodit do fitka a každý den maká na svojí postavě. Také rázně změnila svůj jídelníček. Už z ní není žádná panenka, ale krásná žena.

Sice by se dalo říct, že jí tvářička Barbie zůstala, ale je mnohem víc sexy než panenka. Její postavu by jí mohla závidět kdejaká žena. Podívejte se do fotogalerie, jak se Valeria změnila.

Mohlo by vás zajímat

Další články