Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na Ženy v pokušení? Komedie během prvního víkendu vydělala 12 milionů! Co jste o filmu netušili?

+ Další fotografie
Osm let stará komedie způsobila doslova senzaci. Jiří Vejdělek se ukázal jako velmi talentovaný režisér a Eliška Balzerová se nám předvedla ve své životní roli. Řeč je o skvělé filmové komedii Ženy v pokušení. I tahle komedie, která pravidelně přiláká miliony diváků k obrazovkám, skrývá pár zajímavostí, o kterých jste jistě nevěděli.
  1. Film slavil takový úspěch, že se o práva k němu zajímalo několik zahraničních produkčních společností. Nejvýznamnější byla asi ta, co má na kontě skvělý film Králova řeč. V současnosti se čeká, jestli k realizaci dojde a vznikne zahraniční verze komedie. Pro náš film by se jednalo o obrovský úspěch.
  2. Pro film vznikla i ústřední píseň, kterou nahrála skupina Nightwork (tedy spíše Vojta Dyk). Ačkoliv se ve videoklipu k songu Slunce v duši objevují filmové záběry, během filmu nezazní ani jednou.
  3. I když se několikrát zmiňoval druhý díl, původní tvůrci a herci od něj dali ruce pryč. Podle nich by se už jednalo jen o nastavovanou kaši. Dokážete si dvojku představit bez Vilmy?
  4. Ženská komedie, jak je často filmu přezdíváno, způsobila doslova senzaci. Během prvního víkendu vydělal snímek neuvěřitelných 12 milionů. Jeho nadvláda trvala i několik dalších týdnů. Na svůj rozpočet si vydělal několikanásobně.
  5. Díky diváckému úspěchu se Jiří Vejdělek rozhodl pro muzikál podle filmu. Ten byl uveden v roce 2013, režie se chopil on a hudbu složil František Soukup, který má talent po rodičích.

Související články

Další články