Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na vraha ze Smrti stopařek? Emigroval do Austrálie a srdce mu vypovědělo službu

I když vypadal nebezpečně, v soukromí byl herec především něžný
a hodný.
Zdroj: csfd.cz
I když u nás polský herec Marek Perepeczko (†63) natočil jen jeden film, tak nezapomenutelnou postavu ve Smrti stopařek už mu nikdo neodpáře. Ale jak vlastně nabušený nemotora žil? Jak vlastně dopadl?

I když se celý život polský herec Marek Perepeczko věnoval sportu, zdravému životnímu stylu, i tak mu nakonec byl osudný infarkt. Přitom se vůbec nerozčiloval, byl hodný a podle jeho přátel dokonce i něžný, ale jeho srdce asi především jeho vášeň ke kulturistice nevydrželo.

I když tady herce nikdo neznal, tak si ho režisér Jindřich Polák vybral, protože vzhledově přesně odpovídal vrahovi stopařek, které vždy uškrtil. Jednu ze stopařek dokonce hrála Dagmar Patrasová, která na herce má jen slova chvály.

„Měl krásnou manželku Agnieszku, jezdila za ním na natáčení, byla to vysoká elegantní blondýna. Tvořili nádherný pár,“ vzpomíná na kolegu jedna ze „zavražděných stopařek“ Dagmar Patrasová.

„Vypadal jako hromotluk, ale byl to velice něžný člověk, jeho vzhled odporoval tomu, jaký byl: sečtělý, skvělý, úžasný. Když mě měl škrtit, projevila se jeho křehká duše, nechtěl mě stisknout. Řekla jsem mu, ať se nebojí, a on mě chňapnul tak, že jsem měla pár dní jeho prsty otisknuté na krku!“ dodala pro Blesk.cz Patrasová.

Polák dokonce v osmdesátých letech emigroval na nějaký čas do Austrálie, ale nakonec se prý stejně vrátil. Jenže před jedenácti lety ho zradilo srdce a my si ho budeme stále připomínat v jeho nejznámější roli ve Smrti stopařek.

Související články

Další články