Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na vnadnou slovenskou moderátorku z Peříčka? Dnes byste ji nepoznali. Ostříhala si vlasy a nechala si zmenšit prsa

Málokdo by dnes Zuzanu Belohorcovou poznal.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Byla hvězdou erotické show Peříčko a sama měla co ukázat. Jenže nakonec se slovenská diva Zuzana Belohorcová (40) se stáhla do ústraní, s rodinou se odstěhovala na Miami a nejenže zkrátila své vlasy, ale i své proslulé poprsí si nechala o dost zmenšit. Poznali byste vůbec sexy Zuzku dnes?

Většinu roku žije na slunné Floridě se svým manželem Vlastou Hájkem a dvěma dětmi. Ale na pár týdnů rodinka opět zavítala do Čech a sličná moderátorka nemohla chybět na kolonádě v Karlových Varech. S mužem mají tu pompu filmového festivalu rádi, tak se vydali trošku korzovat a pokecat se známými.

Jenže Zuzku už pozná opravdu jen zarytý fanda. Krátké vlasy jí sice sluší, ale i přesto vypadá prostě chlapsky a ke svému sex-appealu má bohužel daleko. Dokonce i pověstná ňadra jsou ta tam. Nejenže blondýnka rapidně zhubla, ale poprsí si nechala chirurgicky upravit a už to není ten naditý dekolt, jako býval v minulosti.

Ale na Zuzce je vidět, že je nadmíru spokojená, užívá si pobyt v Čechách a s Vlastou to bez dětí pořádně rozjeli. Jen pánové prostě teď zapláčou, že už to není ta slovanská kráska, které se málokdo podíval do očí.

Související články

Další články