Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na uličníka z Obecné školy Rosenheima? Propadl drogám, prošel vězením a padl na samé dno

Už ve filmu hrál kluka, který dělal samé průšvihy.
Zdroj: repro youtube
+ Další fotografie
Hrál uličníka Rosenheima, ale bohužel se z Marka Endála (37) i v běžném životě stal pěkný sígr. Ano, někdy se herci do své role ponoří až moc, ale tohle už překročilo meze zákona. Jak nakonec skončila dětská hvězda, které žádná vylomenina nebyla cizí?

To, že ve filmu hrál grázla Rosenheima, který ležel v žaludku třídnímu učiteli Igoru Hnízdovi, bylo vlastně legrační. Jeho postava se stala legendární. Ale co už tak vtipné není, je soukromý život dětského herce. Spustil se na šikmou plochu. Hlavní roli v tom hrály hlavně drogy a nechuť pracovat.

Dětská hvězda Marek Endál začal před několika lety fetovat, především si ve velkém dopřával pervitin. Neostýchal se ho ani vyrábět v domě svých rodičů, místo toho, aby se snažil najít nějakou slušnou práci. Ti si s povedeným synáčkem nevěděli rady.

Jenže to nemohlo skončit jinak, než že se dostal do spárů policie a byl držen ve vazbě. Kdo by si řekl, že ho to napraví a vezme si z toho ponaučení, tak ten se krutě mýlí. Proč by měl respektovat práci a živit se rukama? To Marek nechtěl a v roli kriminálníka, která mu šla výtečně, pokračoval dál. Práce mu smrděla, radši s kumpány rozkrádali železo a prodávali ho do sběru a drogám se také nevyhýbal.

„Je ho škoda, byl to takovej pěknej kluk, a hlavně šikovnej. Já se právě snažím, aby si vydělával rukama… Víte, co si myslím, že už se to tak strašně veze, že zaplácává dluh dluhem a podobně,“ řekla pro FTV Prima sestra Endála.

Jenže její povedený bratříček si pomoci nevážil a se soudy měl opět oplétačky. Momentálně o Markovi nejsou žádné informace. Nikdo neví, jestli ho něco osvítilo a začal žít spořádaně, nebo drogy vládnou jeho životem nadále. Je to smutné, jak mladý, nadějný herec může skončit…

Mohlo by vás zajímat

Další články