Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na tuhle prý nejhloupější Miss? Nejdřív vyfoukla Šeredové první místo, teď přibrala přes dvacet kilo!

Kateřina Stočesová je vyučenou květinářkou, která se v roce 1998 stala
nejkrásnější dívkou ČR, což způsobilo „kyselý ksicht“ zejména
Aleně Šeredové.
Zdroj: archiv extra.cz

Blondýna Kateřina Stočesová sice vyhrála Miss ČR 1998, kdy mnoho ze členů redakce eXtra.cz ještě ani nevědělo, co je to první sex, ale i tak si na ni mnozí pamatujeme. Usměvavá květinářka, která nečekaně a bůhvíproč „vyfoukla“ první místo favorizované sexbombě Aleně Šeredové, což byla tehdy ve společenských kuloárech velká kauza.

Dnes je Kateřina, stejně jako Alena, matkou již tříleté Anne Marie, přitom je v sedmém měsíci těhotenství a těší se s přítelem Alešem Kocem na druhého potomka. „Cítím se dobře, všechno zvládám. Denně jsem v práci a nemám problém,“ prozradila Stočesová, která si šla vybrat kočárek a další propriety pro dítě zdarma, i když je spolumajitelkou květinářské firmy a jejímu příteli se taky nežije zrovna špatně.

„S dcerou jsem přibrala 23, tak tuším, že to bude podobné. Vůbec mi to ale nevadí. Ono to pak půjde zase rychle dolů. Hlavní je, aby bylo mimčo zdravé, kila jsou až na stopadesátém místě,“ upřesňuje Stočesová. Dceru Anne Marii rodila císařským řezem, jak to bude u druhého dítěte, zatím neví. „Vůbec jsem to ještě neřešila. Nechám to na svém porodníkovi,“ vysvětluje tahle máma zahradnice s titulem krásy. Jak se na sestřičku či bratříčka těší její dcera? „Myslím, že vůbec. Tak snad se to brzy změní,“ dodala Stočesová, která se bude v následujících měsících věnovat hlavně zvládání sourozenecké rivality a třeba se taky jednou rozhoupe k dosud zuřivě odmítané svatbě.

Související články

Další články