Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na tlusťoučkou Juanitu ze Zoufalých manželek? Takhle už dnes rozhodně nevypadá!

To je proměna, kterou asi nikdo nečekal!
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Je toho dost, co o téhle krásce ještě nevíte! Nejen že už to dávno není malá tlustá holčička, které se všichni smáli, ale možná jste také nevěděli, že je to poloviční sestra zpěvačky Demi Lovato. A ta na svou malou ségru rozhodně nedá dopustit.

Kdo by si nepamatoval seriálovou dceru Evy Longorii, Juanitu? Její představitelka Madison De La Garza se proslavila nejen díky této roli, ale také díky své velmi slavné sestře, kterou není nikdo jiný než zpěvačka Demi Lovato.

Ale nemylte se, i přes svoji slávu to Madison v dětství neměla lehké. Kvůli její váze se jí často posmívali, a to především v době, kdy byla opravdu malý cvalík a fotila se se svou slavnou ségrou na její sociální sítě.

Otravným posměváčkům ovšem exotická kráska vytřela zrak, když vyrostla do krásy. Je prvotřídním příkladem, jak se z ošklivého káčátka může stát krásná labuť. Je jí sice teprve patnáct let, ale latinskoamerické geny se v ní rozhodně nezapřou. A tak se dá očekávat, že z ní nakonec vyroste opravdová kráska! Kdo by to před pár lety řekl, že?

Související články

Další články