Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na Summer z Pobřežní hlídky? Přibrala snad sto kilo, zbavila se silikonů, i přesto chce zpět do červených plavek

Bohužel z její krásy moc nezbylo.
+ Další 2 fotografie
Nikdo z nás nemládneme, ale herečka Nicole Eggert se od dob své největší slávy v Pobřežní hlídce opravdu změnila k nepoznání. Nejenže se z ní stala matrona, ale i v obličeji je poznat, že už má něco za sebou a nehledali byste v ní tu křehkou Summer, která se promenádovala v červených plavkách a zachraňovala lidem život.

I když se Nicole Eggert (44) snaží se svou nadváhou bojovat, tak je to spíš jak souboj s větrnými mlýny. Těch ladných křivek, co měla na pláži, těch už bohužel asi nikdy nedosáhne. Teď spíš kdyby na sebe oblékla bikiny, tak by se ji ochránci zvířat snažili zatlačit zpět do moře, protože by si herečku spletli s velrybou.

Ale zas na druhou stranu je obdivuhodné, že se i přes nezdařilé pokusy držet dietu a sportovat svého snu vůbec nevzdává, že by opět mohla v těch titěrných plavečkách vyběhnout střemhlav vlnám oceánu.

V minulosti to opravdu byla krásná holka, která vyhrávala jednu soutěž krásy za druhou, až se díky své půvabné tvářičce dostala před kameru a největší slávu zažila jako Summer v Pobřežní hlídce po boku Davida Charveta (43) a Pamely Anderson (48).

I když by ráda oprášila své herecké umění, tak se jí nabídky bohužel nehrnou. Ale i tak stále všude vypráví, že si jednou zahraje po boku hollywoodských krasavců Kevina Costnera či Roberta De Nira.

Mohlo by vás zajímat

Další články