Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na Stiflerovu mámu? Od legendárních Prciček se tahle milfka vůbec nezměnila!

Je to kus!
+ Další 3 fotografie
Kdo by zapomněl na tuhle legendární milfku! V roli Stiflerovy mámy byla nezapomenutelná! Navíc to vypadá, že se od přelomu tisíciletí skoro nezměnila!

Na Jennifer Coolidge se asi nedá zapomenout! Nejen, že se mladým hřebcům vryla do jejich mokrých snů díky nezapomenutelné roli Stiflerovy mámy, ale srdce všech si poté neméně získala v komediích Pravá blondýnka nebo Moderní Popelka.

Ve všech filmech jsou její role poměrně specifické a vtipné. V poslední době ji můžeme vídat v seriálu 2 Broke Girls nebo slyšet její hlas v nespočtu animovaných komedií, jako Alvin a Chipmunkové nebo nově Emoji.

Jennifer je stále vytížená herečka a ve svých pětapadesáti letech vypadá téměř stejně jako tenkrát v Prcičkách. Stejně vyšponovaná prsa, našpulené rtíky, dlouhé nehty a blond kadeře. Pár známek stárnutí by se sice našlo, ale pořád je to ta legendární milfka jako tenkrát.

Mohlo by vás zajímat

Další články