Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na Standu Dolínka ze SuperStar? Takhle dnes vypadá a víme, čím se živí

Standa dnes už nezpívá…
+ Další 2 fotografie
V první řadě pěvecké show SuperStar patřil k nejvýraznějším finalistům... Řeč je o Stanislavu Dolínkovi (34), který si prošel trnitou cestou, než se dostal k současné pracovní náplni. Kdo by si myslel, že se živí stále zpěvem, splete se... Finalista pěvecké soutěže z roku 2004 se dnes živí jako pojišťovací agent a zpívá si tak maximálně ráno během sprchování v koupelně.

Sláva je už dávno pryč, lidé ho se žádostmi o podpis neoslovují, vytratil se i zájem pořadatelů a na ulici ho pozná už skutečně jen málokdo. Přitom jeho kariéra mohla být hvězdná, ale nepodařilo se mu prorazit, jak by si přál, a proto na konci roku 2009 se rozhodl, že ukončí profesionální pěveckou kariéru.

„Někdy okolo Silvestra jsem se tak rozhodl a začal žít běžný život. Nastoupil jsem jako provozní v restauraci, potom v hotelu a od roku 2012 jsem pracoval v bance,“ řekl eXtra.cz sympatický Standa Dolínek, který coby bankovní úředník pracoval 5 let.

„Od roku 2017 jsem se začal živit jako pojišťovací agent a dnes mám svou kancelář. Práce mě baví, showbyznys už ne… Ale pochopitelně s lidmi ze společnosti se pořád stýkám. Jen se u toho už nenechávám fotit,“ smál se bývalý zpěvák, který žije 8 let s partnerem v Ostravě a je rád za účast v SuperStar. „Pro mě to byly cenné zkušenosti,“ dodal.

Mohlo by vás zajímat

Další články