Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na šprta Marka z Kroku za krokem? Odhodil brýle, začal posilovat a už to není ten nevinný andílek

Zdroj: Facebook.com
Hrál největšího šprta z rodiny Fosterů, který se v učení vyžíval a nic jiného ho nezajímalo. Jenže to byla jen role v seriálu Krok za krokem, ale ve skutečnosti je někým jiným. Už jako malý spíš tíhl ke zvířatům a herectví než ke škole. Ale až teď z něj vyrostl pořádný chlapák, který má do nevinného chlapce daleko.

Herec Christopher Castile (35) se bezesporu zapsal do podvědomí veřejnosti jako Marc Foster z Kroku za krokem, kde byl brán jen jako intelektuál. Jenže on postupem času toužil i po holčičí pozornosti. Té se mu teď v soukromém životě dostává až až.

Odhodil brýle, změnil oblékání a ze slušnáka tu máme namakaného Christophera, který může mít kolem sebe koček, kolik jen bude chtít. Stále má ten nevinný kukuč, ale jeho muskulatura se dost změnila, vyrostl, i co se týče objemu, a hlavně hodně zmužněl. Na to ženské berou.

Ale herecký svět už dávno opustil, žádné velké nabídky po natočení filmu Beethoven už bohužel nepřišly. Z toho si ale Chris nic naštěstí nedělá a rád cestuje či čas tráví ve fitness centrech.

Související články

Další články