Opálená a potetovaná soutěžící Mia z Prostřena už o sobě dlouho nedala vědět. Tahle kráska se dostala do podvědomí diváků hlavně kvůli svému výstupu v kulinářské show Prostřeno, a ne zrovna tím nejlepším způsobem.

Když přišel v soutěži její den a měla něco uvařit, kompletně se sesypala. Neustále odbíhala na záchod a nezvládla uvařit pro své hosty absolutně nic. A to ani za podpory kamaráda, který jí přišel pomoct.

Otázkou zůstává, zda to byla opravdu nervozita, jak Mia tvrdila, nebo jí bylo špatně z předchozího dne, kdy to mírně přehnala s alkoholem. V soutěži se také seznámila se svou rivalkou Žanetou, jejíž vaření také nebylo kdo ví jaké.

Po skončení Prostřena holky slibovaly, že se přestěhují do Prahy, stanou se z nich celebrity a všem ukážou, co v nich je. V současné době si na tyhle dvě kamarádky nikdo nevzpomene a nic z toho, co slíbily, nedodržely.

Žádné velké hvězdy z nich nejsou. Mia sem tam přidá na sociální síť nějakou svoji vyprsenou fotku a to je tak všechno. Ale málokdo z vás si umí představit černovlasou rajdu bez tetování. Mia má na sobě spoustu kérek a je na ně právem pyšná.

Jak ale vypadala předtím, než se nechala celá pomalovat? Byla o hodně mladší a víc než puberťačky budila dojem malé holčičky. Podívejte se v galerii na „nahou“ Miu Nelson a sami posuďte, jestli jí to slušelo víc bez tetování.