Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na sexy dvojčata z filmu Obecná škola? Takhle vypadá dnes jejich matka!

Maminka dvojčat je pořád kočka!
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Kultovní Svěrákův film vznikl jako náhoda. Nápad vznikl ve slovenských Košicích po natáčení filmu Jako jed. Tvůrci vzpomínali na svá školní léta a nakonec je napadlo, že by nebylo špatné o tom natočit film. V tom se objevilo několik známých herců, dokonce i režisérů. Některé tváře byly známé méně. Třeba dvojčata Fabiánova a jejich matka.

Učitel Igor Hnízdo byl vzorem pro své chlapce. Představoval vojáka, který se ničeho nebál a s nikým nemohl prohrát. On však měl jednu velkou slabost. A tou byly ženy.

A právě sexy dvojčata Fabiánova, které si zahrály Iva a Miroslava Škudrnovy, mu byly osudné. Měl s nimi románek a zklamal tak tramvajákovu manželku, kterou svedl předtím. Ta ho okamžitě nahlásila a byl problém.

Matku dvojčat si zahrála Alice Šnirychová. Herečka, dabérka a dnes už babička. U herectví zůstala a objevila se v seriálech Vyprávěj nebo Expozitura. Věnuje se dabingu a pravidelně zasedá v předsednictví poroty udílení Cen Františka Filipovského. Kromě toho ještě učí herectví na Mezinárodní konzervatoři Praha.

Před necelými dvěma lety se jí narodila vnučka a ona je dnes hrdou babičkou. „Konečně znám odpověď – co je štěstí? Žádná muška, ale děti a děti mých dětí,“ napsala si na Facebook.

Související články

Další články