Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na Sebastiana z Velmi nebezpečných známostí? Takhle vypadá chlípný svůdník dnes!

Tak co, je to pořád fešák?
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Psal se rok 1999 a kina naprosto ovládl film Velmi nebezpečné známosti. Dva zhýčkaní, bohatí a zhýralí spratci si zahrávali se životy svých vrstevníků. Jedním z nich byla krutá brunetka Kathryn, druhým byl znuděný floutek Sebastian. Zahráli si je Sarah Michelle Gellar a Ryan Phillippe. Jak to s hezounkem vypadá dnes?

Sebastian se neštítil ničeho. Ničil životy mladých dívek jako na běžícím pásu a jeho nevlastní sestřička Kathryn mu v tom zdatně pomáhala. Pak ale potkal Anette, křehkou blondýnku, kterou si zahrála Reese Witherspoon, a všechno se změnilo. I v jeho osobním životě.

Tihle dva se do sebe během natáčení zamilovali a ještě ten samý rok se vzali. Mají spolu dvě děti, ale po osmi letech se rozvedli. Zatímco Reese se pravidelně objevuje v hollywoodských trhácích, po Ryanovi se slehla zem. Marně ho fanynky prosí o natočení další pecky, on si zahrál jenom v menších televizních filmech. Asi pořád dokáže žít ze své devadesátkové slá­vy.

Dnes už to ale není ten sladký kluk z Velmi nebezpečných známostí. Nabral svaly, nechal si potetovat půlku těla a na svůj Instagram hází samé arogantní výrazy. Pořád ale vypadá zatraceně dobře, to se musí nechat!

Související články

Další články