Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na roztomilého klučíka z Chůvy k pohledání? Vlasy mu dost prořídly a pleť má samý beďar

Léta roztomilosti má Benjamin už dávno za sebou.
+ Další fotografie
Do podvědomí diváků se dostal především jako malý syn Brighton v sitcomu Chůva k pohledání. Hrál tam od svých skoro desíti let a svou roztomilostí si získal tisíce fanynek. Předpokládalo se, že jeho kariéra bude strmě stoupat, ale bohužel tomu tak nebylo. Ani z jeho krásné tvářičky moc nezbylo.

Byl to další roztomilý dětský herec, ale i tak mu kritici připisovali zářivou kariéru. Benjamin Salisbury (35) měl krásná kukadla, blonďaté vlásky, ale hlavně nepřehrával a měl komediální talent. I když rostl, tak neměl o nabídky nouzi.

Jenže jak šel čas dál, tak jeho bujná kštice začala řídnout, pleť hyzdily nevzhledné pupínky a z roztomilosti zbylo pramálo. Dokonce i ten talent jakoby s tou rozkošnou tvářičkou zapadal. Větší slávy než v komediálním seriálu Chůva k pohledání už se Benjamin nikdy nedočkal.

U filmu nadále zůstal, i nadále hraje, ale žádná role už nebyla tak zapamatovatelná a dodnes spíš žije z toho, že hrál Brightona Sheffielda. Ani v soukromém životě se mu moc nedařilo. Byl sice ženatý, ale svazek trval jen sedm let.

Ale herec se nevzdává, není všem dnům konec, a stále čeká na roli, která by ho opět vyšvihla mezi elitu.

Mohlo by vás zajímat

Další články