Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pamatujete si na rozkošnou Houlihanovou z M.A.S.H.? Plastiky a botox ji změnily k nepoznání

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
V roce 1972 se odvysílal první díl seriálu M*A*S*H*, který byl specifický v tom, že se jednalo o sitcom z válečného prostředí. Samozřejmě, že čas je neúprosný a všichni stárneme. Někteří herci z oblíbeného seriálu se bohužel nedokážou se svým věkem smířit, a proto podstupují různé plastické operace. Typický příkladem je představitelka Margaret Houlihanové Loretta Swit, která zanedlouho oslaví své 80. narozeniny a plastikami rozhodně nešetří.

Už je to nějaká doba, co se natáčel jeden z nejoblíbenějších seriálů M.A.S.H. a tím pádem je jasné, že hlavní představitelé zestárli. Stárnout můžete i s grácií, ale v dnešní době je to čím dál tím obtížnější.

Loretta Swit si v seriálu zahrála majora Margaret Houlihanovou a v sedmdesátých letech byla sexsymbolem. Rozkošná blondýnka s půvabnou tvářičkou dostávala do varu nejednoho chlapa. O to horší ale pro herečku bylo, když se musela smířit s tím, že ani ona nebude věčně mladá.

No a jak to tak vypadá, tak stárnutí absolutně nezvládla. Je vidět, že Loretta je častou zákaznicí u plastického chirurga. Není nic špatného na tom, když se přírodě trochu pomůže, ale nic se nemá přehánět.

Tvář kdysi nádherné herečky je divně nateklá a nepřirozená. Kdyby ubrala ze svých zákroků, tak z ní dneska mohla být šmrncovní babička. Tak snad už herečka pochopila, že tohle není zrovna ta nejlepší cesta.

Související články

Další články